O firmě


Jsme dynamicky se rozvíjející zahradnická firma, schopná přizpůsobit se požadavkům zákazníka. Naše firma je zbudována na principech a hodnotách rodinné firmy, což znamená, že kvalitu a spokojenost zákazníka klademe vždy na prvním místě.

Sídlo a provozovna naší firmy se nachází nedaleko Brna, asi 15 km východně (směrem na Vyškov), v obci Blažovice. Z počátku se naše firma zabývala pouze vazbou květin a pěstováním rostlin. V průběhu několika let jsme již začali nabízet soubor služeb, napříč celým zahradnickým oborem.

V budoucnu je naším cílem rozšířit sortiment skalniček a okrasných rostlin. Pro zpříjemnění nákupu v našem areálu plánujeme jeho celkovou rekonstrukci. Přejeme Vám příjemné chvíle na našich stránkách a těšíme se na budoucí spolupráci.

Nejnovejší kytice v nabídce

Copyright © KK Zahrada, tel.: 544 243 342, 777 635 079 Page topic- Firemní ifno, prodej květin, Letničky, Zahradní architektura, trvalky, interiérová zeleň, e-shop květin
Spolupracujeme s: Svatební foto, Kapsáře na květiny, RD projekty Brno, Panorama foto, Stěhování Brno, Restaurace Euphoria